FDB YAPI LİMİTED ŞİRKETİ HAKKINDA
FDB Yapı, 1954 yılında temelleri atılan Hızırbey Şirketler Grubu’nun en genç ve yenilikçi şirketidir.
2007 yılında Hızırbey İnşaat’ın kurucusu Hızır İlyas Bıçakçı ’nın oğlu Fatih Deniz Bıçakçı tarafından kurulan şirket, yeni çağa ayak uyduran modern ve güvenli yapılar inşa etme misyonuyla hayata geçirilmiştir.
İnşaatçı aile geleneğini sürdüren Fatih Deniz Bıçakçı önderliğindeki FDB Yapı, çağın ilerisinde düşünerek yenilikçi projeler geliştirir ve uygular.
Grup şirketleriyle birlikte 54 yıllık aile geleneği ve köklü inşaatçılık geçmişinden yararlanan FDB Yapı, tüm bilgi birikimini yenilikçi projelere aktarmakta ve müşterilerine günümüz koşullarında en uygun ve kaliteli çözümleri sunmaktadır.

Kalite Politikamız:
Yapmış olduğumuz müteahhitlik hizmetleri alanında müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.
Müteahhitlik hizmetleri alanında dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak.
En yüksek kalitede hizmet sunarken, en uygun şartlarda ve en kısa sürede üretim yapmak.
Kaynaklarımızı en etkin ve verimli biçimde kullanarak rekabet ve performansımızı en üst düzeye çıkarmak.
Yapmış olduğumuz binalarla şehirlerimizin mimarisine yeni bir soluk getirirken, çevreyle ve doğayla dost kalmak, zarar vermemek.

Mutlu bir gelecek için...
Bilim, teknoloji, emek gibi evrensel değerleri iyi tahlil etmenin, her çağda var olabilmenin temel kriteri olduğu inancındayız.
Farklı düşünerek yapılanıp üretmekle, her çağın önünde yer alma gerekliliğinin bilincindeyiz.
Bu bilinçle FDB YAPI'ın kucaklayabileceği en geniş topluluğu kucaklaması ve sektörde hakettiği yerini alabilmesi ilke ve hedefimizdir.

Güven inşa ediyoruz...
Günümüz şartlarında oturduğunuz bina depreme dayanıklı, herhangi bir tehlikeye karşı her önleminin alınmış olması gerekiyor. Evinizde ve yaşadığız alanda gerçekten güven içinde olduğunuza inanmak istiyorsanız, sizde FDB’li olun.

Anasayfa - Fdb Yapı Hakkında - Biten Projeler - Kartepe Konakları - İletişim ve Ulaşım
Copyrights (c) 2010 fdb yapı limited şirketi
Online Ziyaretçi : 2    Rednaworld